kontaktujte nás:

+420 224-25-00-25

Jazyk:
 • Louren Hotel
 • Louren Hotel
 • Louren Hotel
 • Louren Hotel
 • Louren Hotel

Speciální nabídky

 • Nevratná cena

  Nevratná cena

  Chcete ušetřit a získat nejlepší možnou cenu? Předplaťte si Váš pobyt a získejte speciální slevu 10-15% z našich internetových cen.

  Více
 • Rezervujte si pokoj na tři noci a získejte slevu 10%

  Rezervujte si pokoj na tři noci a získejte slevu 10%

  Rezervujte si pokoj minimálně na 3 noci a získejte slevu 5-10% z našich internetových cen. V ceně je welcome drink, snídaně formou švédských stolů, DPH a připojení přes wifi.

  Více

Louren hotel

Slezská 55, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Welcome to the

Louren Hotel Prague

Louren Hotel je vynikající volbou pro obchodní klientelu, stejně tak jako pro turisty hledající přátelský personál a luxusní ubytování. S umístěním v tiché pražské čtvrti Vinohrady je náš hotel ideálním místem k odpočinku a také skvělým výchozím bodem pro návštěvu historických památek a zajímavých míst Prahy.

Poloha

Louren Hotel je umístěn na Praze 3 Vinohrady. Stanice metra Jiřího z Poděbrad je vzdálená necelých 200m. Metrem se dostanete do historického centra do 10ti minut. V blízkosti hotelu jsou také dvě tramvajové zastávky, odkud se pohodlně dostanete tramvají jak do centra města, tak i do blízkého nákupního centra. Pěšky lze dojít na Václavské náměstí za 15-20 min. V okolí hotelu naleznete plno obchodů, restaurací a barů.

Ubytování

Louren Hotel má 27 luxusních a pohodlných pokojů. Hosté si mohou vybrat ze standardních dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů, junior suitů nebo rodinných suitů. Každý pokoj je vybaven TV, telefonem, minibarem, trezorem a samostatně nastavitelnou klimatizací. Součástí každého pokoje je také koupelna s vanou, toaletou, velkým zrcadlem, fénem a koupelnovou kosmetikou. Ve všech pokojích a společných prostorech je k dispozici wi-fi zdarma. K dispozici jsou jak kuřácké, tak nekuřácké pokoje. Pokoje jsou uklízeny každý den.

Historie

Louren Hotel byl otevřen a po dlouhou dobu vlastněn rodinou Sieberových. Pod jejich vedením získal skvělou pověst, a to především díky vysoké kvalitě služeb a přístupu personálu k hostům. S novým jménem Louren i nadále pokračujeme v této zavedené tradici. Jedním z našich hlavních cílů je udržet si svoji unikátní atmosféru a nabízet individuální péči všem našim hostům.

Odebírejte náš informační newsletter

Uveďte Vaši e-mailovou adresu pro odebírání newsletter.